amiPV

W rodzinie profesjonalistów zapewniamy Twój sukces w przemyśle!

Dlaczego MY?

Firma Amister od ponad 10 lat jest dostawcą systemów sterowania i rozwiązań opartych na automatyce w przemyśle motoryzacyjnym, spożywczym i AGD.

Nasza firma postanowiła się rozwinąć w eko przemyśle, czyli produkowaniu prądu na własne potrzeby zakładów produkcyjnych.
Nasz zespół składa się z wykwalifikowanej kadry inżynierów. Specjalizujemy się w projektowaniu, realizacji oraz integracji systemów automatyki przemysłowej, a także komputerowych systemów nadzoru i sterowania. Korzystamy z produktów renomowanych firm m.in.

Siemens, Murrelektronik, Rittal, Phoenix Contact, Sick, Cognex, Turck, Balluff, IFM

DOŚWIADCZENIE

10

lat

GWARANCJA

25

lat

WIEDZA

70

pracowników

ZAUFANIE

100

zadowolonych klientów

Jak wygląda wdrożenie inwestycji w praktyce?

1. Kontakt z handlowcem

Podczas rozmowy Nasz pracownik zapyta o szczegóły aby poznać potrzeby i przygotować ofertę wstępną.

3. Przygotowanie oferty

Oferta jest wynikiem analizy potrzeb i oceną po wizji lokalnej. Obejmuje wszystkie elementy: Urządzenia, montaż, uruchomienie i podłączenie do sieci.

5. Instalacja i montaż

Nasza ekipa montażowa wykona instalację według projektu. Nie korzystamy z podwykonawców co eliminuje błędy przy realizacji.

2. Wizja lokalna

Przyjedźiemy ocenić możliwości montażu oraz położenie obiektu (dachu) względem stron świata.

4. Przygotowanie projektu

Zaakceptowana oferta przekształca się w projekt wykonawczy instalacji. Gwarantuje to poprawna realizacje.

6. Uruchomienie

Certyfikowany pracownik Amister przed podłączeniem wykona sprawdzenie instalacji, a następnie przyłączy ją do sieci zgodnie ze sztuką.

Praca

Oferujemy pracę w rodzinnej atmosferze, wzajemnego zaufania oraz wśród profesjonalistów. Prowadzimy dużą część projektów na terenie Polski, a także częściowo na terenie Europy. Pracując dla nas można zdobyć doświadczenie, a praca w grupie i wzajemna pomoc to nasze największe atuty.